Hejka,
Dziś mam dla Was haul zakupowy do szkoły. Ja w tym roku niewiele kupiłam, przez wzgląd,że wiele przedmiotów typu długopisy,linijki,kredki mam jeszcze z poprzednich lat. Jestem w trzeciej klasie technikum, więc też nie będę się bawić w jakieś drobiazgi, chociaż kto tego nie lubi.
Robiłam zakupy w dwóch sklepach : Carrefour i galerii Jan. Większość rzeczy jednak mam z Carrefour bo mają po prostu taniej, i bardziej mi się tam podobało. Postaram się w miarę podać wam ceny produktów z Carrefoura bo mam paragon jednak z Jana nie wzięłam, ale mniej więcej kojarzę ceny.
Zacznę od tego, czego jest mniej. Pójdzie szybciej.
Jest to prosty, plastikowy, kubik z kolorowymi karteczkami. Przydatna rzecz, nie trzeba szukać kartek w biurku, w razie potrzeby. Są zawsze pod ręką. Dałam za niego koło 6 zł
Dziś mam dla Was haul zakupowy do szkoły. Ja w tym roku niewiele kupiłam, przez wzgląd,że wiele przedmiotów typu długopisy,linijki,kredki mam jeszcze z poprzednich lat. Jestem w trzeciej klasie technikum, więc też nie będę się bawić w jakieś drobiazgi, chociaż kto tego nie lubi.
Robiłam zakupy w dwóch sklepach : Carrefour i galerii Jan. Większość rzeczy jednak mam z Carrefour bo mają po prostu taniej, i bardziej mi się tam podobało. Postaram się w miarę podać wam ceny produktów z Carrefoura bo mam paragon jednak z Jana nie wzięłam, ale mniej więcej kojarzę ceny.
Zacznę od tego, czego jest mniej. Pójdzie szybciej.
Jest to prosty, plastikowy, kubik z kolorowymi karteczkami. Przydatna rzecz, nie trzeba szukać kartek w biurku, w razie potrzeby. Są zawsze pod ręką. Dałam za niego koło 6 zł
Tutaj mamy dwa zeszyty w kratkę, z motywami, które skradły moje serce. Zeszyty mają po 160 kartek, dalej nie wiem, po co mi tyle. No i oczywiście mały notesik na rozpoczęcie roku i gumka do mazania. Zeszyt kosztowały koło 10 zł/ szt, notesik 2 zł a gumka 80 gr.
Przechodzimy do Carrefoura. Było na czym oko zawiesić.
Zeszyty tematyczne.Najprostsze co może być. Cena 2 zł.
Kolejne dwa tematyczne zeszyty, w tym przypadku historia i religia, oraz jeden uniwersalny.
Zeszyt do religii, 50 gr . Zeszyt do historii 99 gr. Oraz trzeci zeszyt, 2,29 zł.
No i moje ulubione, przez samą nazwę. Taśma klejąca z gilotynką. Uwielbiam to. Kosztowała 3 zł.
Na dziś to wszystko. Oczywiście, będę jeszcze,robiła zakupy ,więc będzie druga część haulu zakupowego. Nie wiem kiedy,ale będzie. Wasza M.





Komentarze
Prześlij komentarz